Mladý zelený jačmeň prášok 500 g

Obrázok Mladý zelený jačmeň prášok 500 g
Jačmenný prášok je schopný dodávať ľudskému telu energiu. Vyrába sa lisovaním mladých listov jačmeňa, ktoré sa potom sušia na prášok.

15,00 € s DPH
Výrobca: Natural Pharm

 Odporúča sa:

  • - ako antioxidant
  • - proti zápalom 
  • - proti vzniku a šíreniu rakoviny 
  • - na zlepšenie trávenia

Mladý zelený jačmeň prášok

Obsah balenia: 500 g

Dávkovanie:
1 zarovnaná čajová lyžička na 1 pohár nápoja. Môžete zmiešať s vodou, neperlivou minerálnou vodou alebo s ovocným nápojom.

Jačmenný prášok je schopný dodávať ľudskému telu energiu. Vyrába sa lisovaním mladých listov jačmeňa, ktoré sa potom sušia na prášok. V minulosti Egypťania zbierali zelený jačmeň a konzumovali ho ako obilninu. Gréci, Rimania a dokonca aj Židia používali zelený jačmeň na výrobu chleba. Jačmeň je veľmi bohatý na bielkoviny a patrí medzi obľúbené zdroje energie.
Ozajstná sila jačmeňa je v jeho mladých listoch, ktoré majú obrovskú schopnosť absorbovať živiny z pôdy. Listy obsahujú vitamíny, minerály a proteíny potrebné pre náš organizmus, ktoré sú tráviacim traktom ľahko asimilované a naše telo k nim má okamžitý prístup. Patrí medzi ne draslík, vápnik, horčík, železo, meď, fosfor, mangán, vitamíny skupiny B, vitamín C, kyselina listová a pantoténová.

Upozornenie:
Produkt môže obsahovať stopy gluténu, horčice, sóje, orechov a sezamu.

Skladovanie:
Skladujte na suchom a tmavom mieste dobre uzatvorenom obale.

Krajina pôvodu:
Čína