Aktívne minerály 300 ml + Koloidné striebro 300 ml 20 ppm

Obrázok Aktívne minerály 300 ml + Koloidné striebro 300 ml 20 ppm
Balíček na starostlivosť o zdravie rôznych funkcií v organizme a na starostlivosť o pokožku.

425,46 Kč s DPH
247,36 Kč s DPH
Výrobca: Natural Pharm

  Zloženie aktívnych minerálov extra prispieva:

  • - k udržaniu zdravých nechtov (zinok, selén)
  • - k udržaniu zdravých vlasov (zinok, meď, selén),
  • - k normálnej funkcii imunitného systému (zinok, železo, meď, selén)
  • - k normálnemu stavu pokožky (zinok, jód)
  • - k normálnej činnosti nervovej sústavy (meď, jód)
  • - k ochrane buniek pred oxidačným stresom (zinok, meď, selén).

Koloidné striebro Ag100 500 ml 25 ppm 
Kozmetický prípravok na čistenie a regeneráciu pokožky

Balíček za skvelú cenu!!

Obsahuje:

  • Aktívne minerály extra 300 ml
  • Ag100 Koloidné striebro 300 ml 20 ppm

Aktívne minerály extra 300 ml

Výživový doplnok

Obsah balenia: 300 ml

Aktívne minerály extra sú zmesou makro a mikročastíc minerálov, ktoré organizmus potrebuje k správnemu fungovaniu. Vďaka svojej tekutej forme sú veľmi dobre vstrebávané, z 98 % t.j. až dvadsať krát vo väčších dávkach než minerály v tuhom stave.

Zloženie: (v prepočte na dennú dávku - 15 ml)

Aktívne zložky: Zinok 4,5 mg (45%*), železo 4,25 mg (30,32%*), meď 0,45 mg (45%*), jód 78 μg (50%*), Selén 22,20 μg (40,36%*), Molybdén 19,50 μg (39%*), Ostatné zložky: vody, CO2

* DDD - denna doporučená dávka 

Odporúčané dávkovanie: Dospelí: 5 ml 3x denne. Podľa priloženej odemrky. Prípadná usadenina je prirodzená. pred použitím pretrepať. Odporúčame rozriediť v 2 dl vody. 

Zloženie aktívnych minerálov extra prispieva k udržaniu zdravých nechtov (zinok, selén), vlasov (zinok, meď, selén), k normálnej funkcii imunitného systému (zinok, železo, meď, selén) , stavu pokožky (zinok, jód), normálnej činnosti nervovej sústavy (meď, jód) a k ochrane buniek pred oxidačným stresom (zinok. meď, selén).

Dopĺňajú nedostatok mnohých dôležitých stopových prvkov a iných látok, ktoré je ťažko možné získať z potravy v príslušnom množstve.

Upozornenie:
Výživový doplnok je nevhodný pre deti do 12 rokov, tehotné a dojčiace ženy! Nepoužívajte ako náhradu rozmanitej stravy! Neprekračujte odporúčanú dennú dávku! Produkt nie je vhodný pre ľudí, ktorí sú alergickí na niektorú z látok uvedenú v zložení. Pri zdravotných problémoch sa pred užitím poraďte so svojim lekárom.

Skladovanie:
Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením. Skladovať mimo dosahu detí! Po otvorením skladovať v chladničke, nie viac ako 2 mesiace. Nezmrazovať!

Koloidné striebro Ag100 300 ml 20 ppm 
Kozmetický prípravok na čistenie a regeneráciu pokožky

Aplikácia:
Aplikuje sa tak, že ho nanesiete na kozmetický tampón, alebo obrúsok a jemne ním potriete čistú, odlíčenú a umytú pokožku, najlepšie ráno aj večer. Pri použití sprejovej formy sa koloidné striebro aplikuje nastriekaním priamo na postihnuté miesto.

Upozornenie:
Výrobok nie je určený pre osoby, ktoré sú alergické na striebro. Neodporúča sa pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy.

Skladovanie:
Chráňte pred priamym slnečným žiarením, uchovávajte mimo magnetických polí, chráňte pred mrazom. Výrobok neobsahuje farbivá ani konzervačné látky.

V Európskej únii je podľa nových predpisov zakázané vnútorné užívanie potravín s obsahom nanomateriálov. Mimo EÚ, t.j. aj v USA, Japonsku a iných vyspelých krajinách nie je vnútorné užívanie koloidného striebra obmedzené. Takže v EU sa koloidné striebro môže používať len ako kozmetický produkt na vonkajšie použitie.