Vitex Agnus Castus tablety 200 ks

Obrázok Vitex Agnus Castus tablety 200 ks
Vitex agnus castus je latinský názov pre agnacast, ľudovo mníšske korenie, slovenský názo je Vitex Jahňací. Rastie po celej stredomorskej oblasti, v Malej Ázii až po Kaukaz. Výživový doplnok sa odporúča predovšetkým pri hormonálnej nerovnováhe.

548,16 Kč s DPH
Výrobca: Natural Pharm

  VZŤAH K ZDRAVIU:

  • Menštruačný komfort
  • Pri menopauze

Vitex Agnus - Castus tablety

Výživový doplnok
tablety
Obsah balenia: 200 tabliet

Vitex agnus castus je latinský názov pre agnacast, ľudovo mníšske korenie, slovenský názo je Vitex Jahňací. Agnacast je až 6 m vysoký, málo rozvetvený ker alebo strom. Má opadavé listy, zložené z 5 - 7 lístkov až 10 cm dlhých, naspodku bielo plstnatých, ktoré po odumretí černajú. Agnacast je pôvodom z teplejších oblastí Európy. Rastie po celej stredomorskej oblasti, v Malej Ázii až po Kaukaz.

Inulín - sladká chuť zdravia, je doplnok stravy pre podporu riadneho fungovania tráviaceho systému. Zlepšuje črevnú mikroflóru. Je to fruktózový polysacharid - rozpustná vláknina rastlinného pôvodu, ktorá má prebiotické účinky. Je čisto prírodný uhľohydrát, ktorý sa získava extrahovaním z koreňa čakanky (Cychorium intibus). Čakanka má prirodzene vysoký obsah inulínu v koreni. Inulín je diétna vláknina, ktorá nedokáže byť strávená v zažívacom systéme človeka a teda neposkytne takmer žiadne kalórie. Má však sladkastú chuť, a tak môže byť použitá na prisladenie potravín.

Upozornenie:
Výživový doplnok je nevhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy! Nepoužívajte ako náhradu rozmanitej stravy! Neprekračujte odporúčanú dennú dávku! Produkt nie je vhodný pre ľudí, ktorí sú alergickí na niektorú z látok uvedenú v zložení. Pri zdravotných problémoch sa pred užitím poraďte so svojim lekárom.

Skladovanie:
Skladujte v suchu pri teplote od +5°C do +25°C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením. Skladovať mimo dosahu detí!

Odporúčané dávkovanie: 1 až 2 tablety denne. Zapiť dostatočným množstvom tekutín.

Zloženie: (1 tableta - 700 mg)

 Aktívne látky Obsah *RVH Schválené tvrdenia EU
 Vitex jahňací (Vitex Agnus Castus) extrakt z plodov 20:1 22 mg  - -
 Pomocné látky
 Inulín, protihrudkujúca látka: stearan horečnatý

*RVH - denná referenčná výživová hodnota

VITEX- rastlina určená pre ženy

Vitex agnus castus

Inulín - vláknina pre zdravé trávenie