Maca 25:1 tablety 100 ks NOVINKA!

Obrázok Maca 25:1 tablety 100 ks  NOVINKA!
1 tableta obsahuje 120 mg Maca extrakt 25:1, čo je ekvivalentné 3000 mg sušenej rastliny.

10,00 € s DPH
Výrobca: Natural Pharm

  Odporúča sa:

  • na udržiavanie prirodzenej sexuálnej aktivity a energie u oboch pohlaví
  • pri problémoch s telesnou a duševnou výkonnosťou
  • pri problémoch s plodnosťou
  • ako zdroj fytoestrogénu, ktorý je potrebný pri problémoch so silou a zdravím kostí počas menopauzy

Maca 25:1 tablety 100 ks

Výživový doplnok
tablety
Obsah balenia: 100 tabliet

Maca je rastlina, ktorá rastie vo veľmi drsných podmienkach, vo vysokej nadmorskej výške Andských vrchov v Peru. Tam neustále odoláva silnému vetru a veľkým teplotným rozdielom medzi dňom a nocou. Pôda v horách je navyše tvrdá a skalnatá, takže Maca prežíva tým, že nasáva minerály a vitamíny zo skál. Kruté podmienky prispievajú k jej sile a vytrvalosti, ako aj k vysokému obsahu minerálov, bielkovín a aminokyselín, ktoré sa koncentrujú v koreňoch.

Inulín - sladká chuť zdravia, je doplnok stravy pre podporu riadneho fungovania tráviaceho systému. Zlepšuje črevnú mikroflóru. Je to fruktózový polysacharid - rozpustná vláknina rastlinného pôvodu, ktorá má prebiotické účinky. Je čisto prírodný uhľohydrát, ktorý sa získava extrahovaním z koreňa čakanky (Cychorium intibus). Čakanka má prirodzene vysoký obsah inulínu v koreni. Inulín je diétna vláknina, ktorá nedokáže byť strávená v zažívacom systéme človeka a teda neposkytne takmer žiadne kalórie. Má však sladkastú chuť, a tak môže byť použitá na prisladenie potravín.

Upozornenie:
Výživový doplnok je nevhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy! Nepoužívajte ako náhradu rozmanitej stravy! Neprekračujte odporúčanú dennú dávku! Produkt nie je vhodný pre ľudí, ktorí sú alergickí na niektorú z látok uvedenú v zložení. Pri zdravotných problémoch sa pred užitím poraďte so svojim lekárom.

Skladovanie:
Skladujte v suchu pri teplote od +5°C do +25°C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením. Skladovať mimo dosahu detí!

Odporúčané dávkovanie: 1 tabletu denne, zapiť dostatočným množstvom vody.

Zloženie: (1 tableta - 700 mg)

 Aktívne látky Obsah *RVH Schválené tvrdenia EU
 Maca extrakt 25:1 120 mg  - -
 Pomocné látky
 Inulín, protihrudkujúca látka: stearan horečnatý