Xylitol tablety 180 ks AKCIA!

Obrázok Xylitol tablety 180 ks AKCIA!
170,52 Kč s DPH
97,44 Kč s DPH
Výrobca: Natural Pharm

  

Xylitol – brezový cukor tablety

Výživový doplnok
tablety
Obsah balenia: 180 tabliet

Brezový cukor je biely, sladký, kryštalický uhľohydrát, druh prírodného cukru. Vzhľadovo a chuťovo je takmer identický s tradičným kryštálovým cukrom, ale jeho fyziologický vplyv na ľudský organizmus je presne opačný. Už podľa názvu je jasné, že cukor je získavaný z brezy. Cukor je obsiahnutý v kôre a v dužine brezy. Po jeho spracovaní vyzerá ako obyčajný cukor ale má úplne odlišnú stavbu.

Inulín - sladká chuť zdravia, je doplnok stravy pre podporu riadneho fungovania tráviaceho systému. Zlepšuje črevnú mikroflóru. Je to fruktózový polysacharid - rozpustná vláknina rastlinného pôvodu, ktorá má prebiotické účinky. Je čisto prírodný uhľohydrát, ktorý sa získava extrahovaním z koreňa čakanky (Cychorium intibus). Čakanka má prirodzene vysoký obsah inulínu v koreni. Inulín je diétna vláknina, ktorá nedokáže byť strávená v zažívacom systéme človeka a teda neposkytne takmer žiadne kalórie. Má však sladkastú chuť, a tak môže byť použitá na prisladenie potravín.

Upozornenie:
Výživový doplnok je nevhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy! Nepoužívajte ako náhradu rozmanitej stravy! Neprekračujte odporúčanú dennú dávku! Produkt nie je vhodný pre ľudí, ktorí sú alergickí na niektorú z látok uvedenú v zložení. Pri zdravotných problémoch sa pred užitím poraďte so svojim lekárom.

Skladovanie:
Skladujte v suchu pri teplote od +5°C do +25°C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením. Skladovať mimo dosahu detí!

Odporúčané dávkovanie: 1 tabletu 2 až 3 x denne po jedle. Tabletu neprehĺtajte, ale cmúľajte.

Zloženie: (1 tableta - 1000 mg)

 Aktívne látky Obsah *RVH Schválené tvrdenia EU
 Brezový cukor (Xylitol crystalline) 250 mg  -  Konzumácia potravín/nápojov obsahujúcich Xylitol namiesto cukru prispieva k udržaniu mineralizácie zubov.
 Konzumácia potravín/nápojov obsahujúcich Xylitol namiesto cukru vyvoláva menší vzostup hladiny glukózy v krvi po ich konzumácii v porovnaní s potravinami/nápojmi, ktoré obsahujú cukor.
 Pomocné látky
 Inulín, protihrudkujúca látka: stearan horečnatý

*RVH - denná referenčná výživová hodnota