Vitex Agnus Castus tablety 200 ks

Obrázok Vitex Agnus Castus tablety 200 ks
MOMENTÁLNE NEDOSTUPNÝ!!___________________ Vitex agnus castus je latinský názov pre agnacast, ľudovo mníšske korenie, slovenský názo je Vitex Jahňací. Rastie po celej stredomorskej oblasti, v Malej Ázii až po Kaukaz. Výživový doplnok sa odporúča predovšetkým pri hormonálnej nerovnováhe.

93,16 zł s DPH
Výrobca: Natural Pharm

    Odporúča sa:

  •  pri hormonálnej nerovnováhe
  • -  pri nepravidelnej a chýbajúcej menštruácií

Vitex Agnus - Castus tablety

Výživový doplnok
tablety
Obsah balenia: 200 tabliet

Vitex agnus castus je latinský názov pre agnacast, ľudovo mníšske korenie, slovenský názo je Vitex Jahňací. Agnacast je až 6 m vysoký, málo rozvetvený ker alebo strom. Má opadavé listy, zložené z 5 - 7 lístkov až 10 cm dlhých, naspodku bielo plstnatých, ktoré po odumretí černajú. Agnacast je pôvodom z teplejších oblastí Európy. Rastie po celej stredomorskej oblasti, v Malej Ázii až po Kaukaz.

Inulín - sladká chuť zdravia, je doplnok stravy pre podporu riadneho fungovania tráviaceho systému. Zlepšuje črevnú mikroflóru. Je to fruktózový polysacharid - rozpustná vláknina rastlinného pôvodu, ktorá má prebiotické účinky. Je čisto prírodný uhľohydrát, ktorý sa získava extrahovaním z koreňa čakanky (Cychorium intibus). Čakanka má prirodzene vysoký obsah inulínu v koreni. Inulín je diétna vláknina, ktorá nedokáže byť strávená v zažívacom systéme človeka a teda neposkytne takmer žiadne kalórie. Má však sladkastú chuť, a tak môže byť použitá na prisladenie potravín.

Upozornenie:
Výživový doplnok je nevhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy! Nepoužívajte ako náhradu rozmanitej stravy! Neprekračujte odporúčanú dennú dávku! Produkt nie je vhodný pre ľudí, ktorí sú alergickí na niektorú z látok uvedenú v zložení. Pri zdravotných problémoch sa pred užitím poraďte so svojim lekárom.

Skladovanie:
Skladujte v suchu pri teplote od +5°C do +25°C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením. Skladovať mimo dosahu detí!

Odporúčané dávkovanie: 1 až 2 tablety denne. Zapiť dostatočným množstvom tekutín.

Zloženie: (1 tableta - 700 mg)

 Aktívne látky Obsah *RVH Schválené tvrdenia EU
 Vitex jahňací (Vitex Agnus Castus) extrakt z plodov 20:1 22 mg  - -
 Pomocné látky
 Inulín, protihrudkujúca látka: stearan horečnatý

*RVH - denná referenčná výživová hodnota

VITEX- rastlina určená pre ženy

Vitex agnus castus

Inulín - vláknina pre zdravé trávenie