Saw Palmetto tablety 200 ks AKCIA!

Obrázok Saw Palmetto tablety 200 ks AKCIA!
1 tableta obsahuje Saw Palmetto (Serenoa repens) extrakt z ovocia 25:1, obsah mastných kyselín 45 % - 65 mg (ekvivalent 1625 mg)

537,18 Kč s DPH
429,74 Kč s DPH
Výrobca: Natural Pharm

    Odporúča sa:

  •  pri problémoch s močovými cestami
  • -  pri problémoch s prostatou

Saw Palmetto tablety

Výživový doplnok
tablety
Obsah balenia: 200 tabliet

Saw Palmetto je iný názov pre palmovitú rastlinu Serenoa repens (serenoa plazivá). Saw palmetto pochádza z pobrežných oblastí na juhu USA a južnej Kalifornie. Z tejto rastliny sa využívajú hlavne jej plody. Zrelé sú väčšinou fialovej farby veľkosti hrozna. Je možné ich konzumovať aj v surovom stave ale najčastejšie sa po odtrhnutí vysušia, rozomelú na prášok a slúžia na výrobu tabliet.
Prínosy samotnej rastliny Saw Palmetto sú naozaj veľmi vzácne. Mnohokrát je rastlina súčasťou tabletiek určených na podporu erekcie, libida a sexuálneho života. To však nie je všetko, čo vám ponúka. Okrem toho podporuje skvelo aj vylučovaciu sústavu u mužov a žien a podporuje fungovanie pohlavnej sústavy. Zaujímavosťou je to, že rastlina sa začala používať v súvislosti s prostatou až omnoho neskôr. Najnovšie výskumy však ukázali, že na ženy má rastlina omnoho viac účinkov, ako na mužov.
Vzhľadom na to, že rastlina má vplyv na hormóny, niektorí muži ju používajú aj na stimuláciu rastu vlasov, keď starnú. Štúdie ukázali, že zloženie tejto rastliny a efekt na hormóny pomáha predchádzať plešatosti a vypadávaniu vlasov.

Inulín - sladká chuť zdravia, je doplnok stravy pre podporu riadneho fungovania tráviaceho systému. Zlepšuje črevnú mikroflóru. Je to fruktózový polysacharid - rozpustná vláknina rastlinného pôvodu, ktorá má prebiotické účinky. Je čisto prírodný uhľohydrát, ktorý sa získava extrahovaním z koreňa čakanky (Cychorium intibus). Čakanka má prirodzene vysoký obsah inulínu v koreni. Inulín je diétna vláknina, ktorá nedokáže byť strávená v zažívacom systéme človeka a teda neposkytne takmer žiadne kalórie. Má však sladkastú chuť, a tak môže byť použitá na prisladenie potravín.

Upozornenie:
Výživový doplnok je nevhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy! Nepoužívajte ako náhradu rozmanitej stravy! Neprekračujte odporúčanú dennú dávku! Produkt nie je vhodný pre ľudí, ktorí sú alergickí na niektorú z látok uvedenú v zložení. Pri zdravotných problémoch sa pred užitím poraďte so svojim lekárom.

Skladovanie:
Skladujte v suchu pri teplote od +5°C do +25°C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením. Skladovať mimo dosahu detí!

Odporúčané dávkovanie: 1 tableta denne.

Zloženie: (1 tableta - 700 mg)

 Aktívne látky Obsah *RVH Schválené tvrdenia EU
 Saw Palmetto (Serenoa repens) extrakt z ovocia 25:1, obsah mastných kyselín 45 % 65 mg  - -
 Pomocné látky
 Inulín, protihrudkujúca látka: stearan horečnatý

*RVH - denná referenčná výživová hodnota