Relaxačný kúpeľ prášok 600 g

Obrázok Relaxačný kúpeľ prášok 600 g
Každý z nás si potrebuje nájsť chvíľku pre seba. Oddýchnuť si a zrelaxovať. Vypnúť a na nič nemyslieť. Relaxačný kúpeľ obsahuje sódu bikarbónu a horčík (Magnesium).

20,66 zł s DPH
Výrobca: Natural Pharm

    Horčík prispieva:

  •  k zníženiu vyčerpania a únavy.
  • -  k správnemu fungovaniu svalov.
  • -  k správnej funkcii psychiky.

Relaxačný kúpeľ prášok

Obsah balenia: 600 g

Len na vonkajšie použitie!

Sóda bikarbóna je biely prášok so zásaditou chuťou. Používa sa na neutralizáciu kyseliny (napríklad pri prekyslení žalúdka).

Horčík (Magnesium) sa v ľudskom tele vyskytuje predovšetkým v kostiach, ostatok je v svaloch, endokrinných žľazách a v menšej miere v krvi. Celkovo ľudské telo obsahuje od 20 do 30 gramov horčíka. Horčík je nezastupiteľný pre väčšinu biochemických reakcií v ľudskom tele a preto sa z hľadiska zdravia jeho nedostatok výrazne zhoršuje priebeh prakticky každej choroby.

Skladovanie:
Skladujte v suchu pri teplote od +5°C do +25°C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením. Skladovať mimo dosahu detí!

Návod na použitie: Rozpustite 2 polievkové lyžice relaxačného kúpeľa vo vani, alebo polovičné množstvo pre kúpeľ na nohy a ponorte sa do kúpeľa na minimálne 30 minút. Teplota vody by mala byť okolo 39°C, aby sa dosiahlo lepšie prekrvenie. V prípade kardiovaskulárnych problémov, môžete použiť aj chladnejšiu vodu. Po kúpeli sa osprchujte čistou vodou.

Zloženie: 

 Aktívne látky Obsah
 Chlorid horečnatý (Magnesium chloride hexahydrate) 300 g 
 Sóda bikarbóna (Hydrogénuhličitan sodný) 300 g