Pinus Pinaster tablety 100 ks Expirácia 12.2021

Obrázok Pinus Pinaster tablety 100 ks Expirácia 12.2021
EXPIRÁCIA 12.2021

55,17 zł s DPH
25,29 zł s DPH

 

Pinus Pinaster
Výživový doplnok
Tablety
Obsah balenia: 100 tabliet

Pinus Pinaster (Borovica prímorská) je strom vysoký 20 -30 metrov, ktorý rastie v Chorvátsku a Taliansku. Charakterizuje ho popraskaná červenohnedá kôra a ihlice vo zväzkoch po dvoch, dlhé približne 10 – 25 cm.

Inulín - sladká chuť zdravia, je doplnok stravy pre podporu riadneho fungovania tráviaceho systému. Zlepšuje črevnú mikroflóru. Je to fruktózový polysacharid - rozpustná vláknina rastlinného pôvodu, ktorá má prebiotické účinky. Je čisto prírodný uhľohydrát, ktorý sa získava extrahovaním z koreňa čakanky (Cychorium intibus). Čakanka má prirodzene vysoký obsah inulínu v koreni. Inulín je diétna vláknina, ktorá nedokáže byť strávená v zažívacom systéme človeka a teda neposkytne takmer žiadne kalórie. Má však sladkastú chuť, a tak môže byť použitá na prisladenie potravín.

Upozornenie:
Výživový doplnok nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nepoužívajte ako náhradu rozmanitej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Pri zdravotných problémoch sa pred užitím poraďte so svojim lekárom. Produkt nie je vhodný pre ľudí, ktorí sú alergickí na niektokrú z látok uvedenú v zložení.

Skladovanie:
Skladovať v suchu, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od +5°C do +25°C . Chrániť pred priamym slnečným žiarením. Skladovať mimo dosahu detí!