Naringin tablety 200 ks

Obrázok Naringin tablety 200 ks
Naringin je jedným z najznámejších citrusových flavonoidov, ktorý je obsiahnutý predovšetkým v grepovom džúse. Je vhodný pri problémoch s elasticitou a priepustnosťou cievneho systému.

87,20 zł s DPH
Výrobca: Natural Pharm

 

Naringin tablety

Výživový doplnok
tablety
Obsah balenia: 200 tabliet

Naringin patrí do skupiny flavonoidov - prírodných látok. Je jedným z najznámejších citrusových flavonoidov, ktorý je obsiahnutý predovšetkým v grepovom džúse a je príčinou horkej chuti.

Inulín - sladká chuť zdravia, je doplnok stravy pre podporu riadneho fungovania tráviaceho systému. Zlepšuje črevnú mikroflóru. Je to fruktózový polysacharid - rozpustná vláknina rastlinného pôvodu, ktorá má prebiotické účinky. Je čisto prírodný uhľohydrát, ktorý sa získava extrahovaním z koreňa čakanky (Cychorium intibus). Čakanka má prirodzene vysoký obsah inulínu v koreni. Inulín je diétna vláknina, ktorá nedokáže byť strávená v zažívacom systéme človeka a teda neposkytne takmer žiadne kalórie. Má však sladkastú chuť, a tak môže byť použitá na prisladenie potravín.

Upozornenie:
Výživový doplnok je nevhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy! Nepoužívajte ako náhradu rozmanitej stravy! Neprekračujte odporúčanú dennú dávku! Produkt nie je vhodný pre ľudí, ktorí sú alergickí na niektorú z látok uvedenú v zložení. Pri zdravotných problémoch sa pred užitím poraďte so svojim lekárom.

Skladovanie:
Skladujte v suchu pri teplote od +5°C do +25°C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením. Skladovať mimo dosahu detí!

Dávkovanie: 1 tableta denne

Zloženie: (1 tableta - 700 mg)

 Aktívne látky Obsah *RVH Schválené tvrdenia EU
 Pomarančovník horký (Citrus Aurantium L) extrakt z plodov s obsahom 98 % Naringinu 20 mg   - -
 Pomocné látky
 Inulín, protihrudkujúca látka: stearan horečnatý

*RVH - denná referenčná výživová hodnota

Schválenie ÚVZ SR č. OHVBPKV/9103/2015/Jo

certifikát si môžete stiahnuť tu....