Mery sweet Glukóza tablety 100 ks AKCIA!

Obrázok Mery sweet Glukóza tablety 100 ks AKCIA!
17,88 zł s DPH
10,90 zł s DPH
Výrobca: Natural Pharm

Mery sweet/Glukóza tablety

Výživový doplnok
tablety
Obsah balenia: 100 tabliet

Zloženie (1 tableta 700 mg): Inulín 350 mg, Glukóza 347 mg, protihrudkujúca látka: Stearan horečnatý

Odporúčané dávkovanie: 2 tablety denne. Zapite dostatočným množstvom vody.

Glukóza (hroznový cukor) je asi najznámejší monosacharid. V preklade to znamená jednoduchý cukor. Skladá sa len z jednej molekuly = jednej stavebnej sacharidovej jednotky. Vďaka jedno molekulovej stavbe má glukóza sladkú chuť. Takáto jednoduchá forma už nepotrebuje trávenie alebo štiepenie na ešte jednoduchšie formy. Po vstupe do tela (potravou) sa veľmi rýchlo dostáva priamo do našej krvi. Je okamžite k dispozícii ako forma energie.

Inulín - sladká chuť zdravia, je doplnok stravy pre podporu riadneho fungovania tráviaceho systému. Zlepšuje črevnú mikroflóru. Je to fruktózový polysacharid - rozpustná vláknina rastlinného pôvodu, ktorá má prebiotické účinky. Je čisto prírodný uhľohydrát, ktorý sa získava extrahovaním z koreňa čakanky (Cychorium intibus). Čakanka má prirodzene vysoký obsah inulínu v koreni. Inulín je diétna vláknina, ktorá nedokáže byť strávená v zažívacom systéme človeka a teda neposkytne takmer žiadne kalórie. Má však sladkastú chuť, a tak môže byť použitá na prisladenie potravín.

Upozornenie:
Výživový doplnok je nevhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy! Nepoužívajte ako náhradu rozmanitej stravy! Neprekračujte odporúčanú dennú dávku! Produkt nie je vhodný pre ľudí, ktorí sú alergickí na niektorú z látok uvedenú v zložení. Pri zdravotných problémoch sa pred užitím poraďte so svojim lekárom.

Skladovanie:
Skladujte v suchu pri teplote od +5°C do +25°C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením. Skladovať mimo dosahu detí!