L - karnitín sirup malina 500 ml

Obrázok L - karnitín sirup  malina 500 ml
L-karnitín - doplnok výživy určený pre urýchlenie spaľovania tukov a prísun energie do svalov.

63,90 zł s DPH
Výrobca: Natural Pharm

  Odporúča sa:

  • - pri problémoch so spaľovaním tukov
  • - pre vyživenie svalov pred a po fyzickom výkone
  • - pri naberní svalovej hmoty
  • - pri problémoch s mužskou neplodnosťou

L-karnitín sirup malina

Výživový doplnok
sirup
Obsah balenia: 500 ml

L-karnitín (L-Karnitin tartrat food) je dôležitý pre zaistenie energie pre svaly. Zvýšený pohyb a tréning vyžaduje omnoho viacej L–carnitinu, ako môže organizmus vyprodukovať. Preto je veľmi dôležitý pri tvrdom fyzickom pohybe prísun dostatočného množstva L-karnitínu. V tele sa vyskytuje prirodzene ale telo si je schopné vytvoriť len malé množstvo.

Vitamín C - kyselina askorbová, je dôležitým antioxidantom, ktorý chráni telesné tkanivá a ostatné vitamíny. Je potrebný pre reguláciu normálneho telesného rastu, vývoj kostí, zubov a chrupaviek, hojenie rán a reakcií na stres a stimuluje tvorbu bielych krviniek. Ďalej podporuje vstrebávanie železa, udržiava pevnosť cievnych stien, znižuje vysoký krvný tlak.

Dávkovanie:
Ráno pred jedlom 10ml, 
30 min. pred tréningom 10ml
(Odporučená denná dávka 20ml)

Upozornenie:
Výživový doplnok je nevhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy! Nepoužívajte ako náhradu rozmanitej stravy! Neprekračujte odporúčanú dennú dávku! Produkt nie je vhodný pre ľudí, ktorí sú alergickí na niektorú z látok uvedenú v zložení. Pri zdravotných problémoch sa pred užitím poraďte so svojim lekárom.

Skladovanie:
Skladujte v suchu pri teplote od +5°C do +25°C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením. Skladovať mimo dosahu detí!