Koloidné striebro 1000 ml 25 ppm + Jód Extra 300 ml

Obrázok Koloidné striebro 1000 ml 25 ppm + Jód Extra 300 ml
Balíček na starostlivosť o zdravie rôznych funkcií v organizme a na starostlivosť o pokožku.

105,51 zł s DPH
78,48 zł s DPH
Výrobca: Natural Pharm

Balíček za skvelú cenu!!

Obsahuje:

  • Jód Extra 300 ml
  • Ag100 Koloidné striebro 1000 ml 25 ppm

  Jód prispieva k:

  • - správnej tvorbe hormónov štítnej žľazy a k            správnemu fungovaniu štítnej žľazy
  • - správnej kognitívnej funkcii
  • - správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu      energie
  • - správnemu fungovaniu nervového systému
  • - udržaniu zdravej pokožky

Koloidné striebro Ag100 1000 ml 25 ppm 
Kozmetický prípravok na čistenie a regeneráciu pokožky

Jód extra 300 ml

Výživový doplnok

Zloženie: voda a zlúčeniny jódu (jodičnan sodný 50%, jodid draselný 50%) 95 μg (63%*), prísady: voda, CO2

* DDD - denna doporučená dávka 

Odporúčané dávkovanie: 1 čajovú lyžičku denne. Osobám vystaveným každodennému stresu, či fyzickej záťaži, ľuďom s oslabenou imunitou a športovocom sa odporúča užiť 2 čajové lyžičky denne.

Jód je jedným z najdôležitejších stopových prvkov, od ktorého závisí celkový zdravotný stav človeka, jeho vývin, rast, vitalita a dožitie sa vysokého veku v dobrej kondícii a zdraví. Najprirodzenejším zdrojom jódu sú morské ryby, riasy a morská voda.

Jód je látka, ktorá sa po konzumácii potravín vstrebe takmer na 100%. Z tela je jód vylučovaný obličkami. Jód je v štítnej žľaze, vážiacej asi 25 g, v jodidovej forme a vo forme soli. Celkové množstvo jódu v tele sa pohybuje okolo 40 mg, z toho 75% je uložené priamo v štítnej žľaze.

Upozornenie:
Výživový doplnok je nevhodný pre deti do 12 rokov, tehotné a dojčiace ženy! Nepoužívajte ako náhradu rozmanitej stravy! Neprekračujte odporúčanú dennú dávku! Produkt nie je vhodný pre ľudí, ktorí sú alergickí na niektorú z látok uvedenú v zložení. Pri zdravotných problémoch sa pred užitím poraďte so svojim lekárom.

Skladovanie:
Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením. Skladovať mimo dosahu detí! Po otvorením skladovať v chladničke, nie viac ako 2 mesiace. Nezmrazovať!

Koloidné striebro Ag100 1000 ml 25 ppm 
Kozmetický prípravok na čistenie a regeneráciu pokožky

Aplikácia:
Aplikuje sa tak, že ho nanesiete na kozmetický tampón, alebo obrúsok a jemne ním potriete čistú, odlíčenú a umytú pokožku, najlepšie ráno aj večer. Pri použití sprejovej formy sa koloidné striebro aplikuje nastriekaním priamo na postihnuté miesto.

Upozornenie:
Výrobok nie je určený pre osoby, ktoré sú alergické na striebro. Neodporúča sa pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy.

Skladovanie:
Chráňte pred priamym slnečným žiarením, uchovávajte mimo magnetických polí, chráňte pred mrazom. Výrobok neobsahuje farbivá ani konzervačné látky.

V Európskej únii je podľa nových predpisov zakázané vnútorné užívanie potravín s obsahom nanomateriálov. Mimo EÚ, t.j. aj v USA, Japonsku a iných vyspelých krajinách nie je vnútorné užívanie koloidného striebra obmedzené. Takže v EU sa koloidné striebro môže používať len ako kozmetický produkt na vonkajšie použitie.