Diabenal tablety 100 ks

Obrázok Diabenal tablety 100 ks
15,60 € s DPH
Výrobca: Natural Pharm

 VZŤAH K ZDRAVIU:

  • Gymnema Sylvestre - udržiavanie normálnej hladiny cukru
  • Moringa - normálna hladina glukózy v krvi
  • Momordica - normálna hladina glukózy v krvi

Diabenal tablety

Výživový doplnok
tablety
Obsah balenia: 100 tabliet

Gymnema sylvestre je plazivá rastlina, ktorá sa používa v Ajurvédske medicíne už vyše 2000 rokov. Má výrazne sladkú chuť.

Moringa je jednou z najvšestrannejších a najužitočnejších rastlín na Zemi, býva tiež označovaná ako zázračný strom alebo ako strom života. Pôvodne pochádza z Indie, kde je už po tisícročia používaná v ajurvédskej medicíne. Časom sa rozšírila do mnohých tropických a subtropických regiónov celého sveta.

Momordica charantia je popínavá rastlina, ktorá sa podobá viniču. Zaujímavosťou sú listy, ktoré sú po okrajoch zubaté. Plody tejto tekvičky sa podobajú našim uhorkám. Mladé tekvičky majú jasnozelenú farbu, symbolom zrelosti je oranžovo-žltý odtieň. 

Inulín - sladká chuť zdravia. Je to fruktózový polysacharid - rozpustná vláknina rastlinného pôvodu. Je čisto prírodný uhľohydrát, ktorý sa získava extrahovaním z koreňa čakanky (Cychorium intibus). Čakanka má prirodzene vysoký obsah inulínu v koreni. Inulín je diétna vláknina, ktorá nedokáže byť strávená v zažívacom systéme človeka a teda neposkytne takmer žiadne kalórie. Má však sladkastú chuť, a tak môže byť použitá na prisladenie potravín.

Upozornenie:
Výživový doplnok je nevhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy! Nepoužívajte ako náhradu rozmanitej stravy! Neprekračujte odporúčanú dennú dávku! Produkt nie je vhodný pre ľudí, ktorí sú alergickí na niektorú z látok uvedenú v zložení. Pri zdravotných problémoch sa pred užitím poraďte so svojim lekárom.

Skladovanie:
Skladujte v suchu pri teplote od +5°C do +25°C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením. Skladovať mimo dosahu detí!

Odporúčané dávkovanie: 2 tablety denne, najlepšie s jedlom.

Zloženie: (1 tableta - 700 mg)

 Aktívne látky Obsah *RVH Schválené tvrdenia EU
 Gymnema lesná (Gymnema Sylvestre) extrakt z listov 100 mg  - -
 Moringa olejodárna (Moringa Oliefera) extrakt z listov 25 mg  - -
 Horká uhorka (Momordica Charantia) extrakt z plodov 25 mg  - -
 Kurkuma (obsahuje 95 % Kurkumínu) extrakt 25 mg  - -
 Pomocné látky
 Inulín, protihrudkujúca látka: stearan horečnatý

*RVH - denná referenčná výživová hodnota