Graviola (annona muricata) 100% šťava 500 ml Expirácia 30.09.2020

Obrázok Graviola (annona muricata) 100% šťava 500 ml  Expirácia 30.09.2020
100% prírodná šťava z plodu gravioly (Annona Muricata), ktorá je pasterizovaná. Neobsahuje žiadne sladidlá, farbivá a chemické konzervanty, vďaka tomu je v nej zachované veľké množstvo živín.

15,50 € s DPH
13,00 € s DPH

Dostupnosť: Na sklade

Dodacia lehota: 2-5 pracovných dni

  Odporúča sa:

  • pri onkologických ochoreniach
  • pri problémoch s vysokým tlakom
  • pri problémoch s trávením

Graviola (Annona Muricata) 100% šťava 500 ml

Obsah balenia: 500 ml

100% prírodná šťava z plodu gravioly (Annona Muricata), ktorá je pasterizovaná. 

Šťava Gravioly má veľký význam pre zdravie človeka. Pôsobí priaznivo na celý organizmus, podporuje imunitný systém a správne fungovanie čriev. Prispieva k udržaniu správnej hladiny glukózy v krvi a detoxikácii organizmu.

Graviola je malý, stále zelený strom dorastajúci do výšky 5-6 metrov, s veľkými lesklými a hladkými, tmavo zelenými listami, ktoré neopadávajú.  Plody, listy a kôra gravioly sa využívajú na výrobu liekov a používajú sa na celý rad zdravotných porúch. Je bohatým zdrojom vitamínov B1, B2 a vitamínu C. Z minerálov obsahuje vápnik, zinok, draslík, horčík a fosfor. Graviola sa používa proti chorobám spôsobených baktériami a parazitmi. Mnohé štúdie poukazujú na jej potenciál v schopnosti bojovať proti rakovine a cukrovke.

Upozornenie:
Neprekračujte doporučenú dennú dávku! Uchovávať mimo dosahu detí! Výrobok nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy a deti do troch rokov. Nenahrádza rozmanitú stravu! Produkt nie je vhodný pre ľudí, ktorí sú alergickí na niektorú z látok uvedenú v zložení. Pri zdravotných problémoch sa pred užitím poraďte so svojim lekárom. 

Dávkovanie:                                                                       
Užívajte po 20ml 3x za deň, minimálne 30 min. pred jedlom. Pre jemnejšiu chuť môžete riediť vodou.
Pred použitím je nutné šťavu pretrepať.

Skladovanie:
Skladujte na suchom a chladnom mieste, chránte pred priamym slnečným žiarením. Pred otvorením pretrepte. Po otvorení uchovávajte v chladničke a spotrebujte do 5 dní.