Aktívne uhlie tablety 200 ks VYPREDANÉ!

Obrázok Aktívne uhlie tablety 200 ks  VYPREDANÉ!
Aktívne uhlie alebo adsorpčné uhlie je spoločné meno pre skupinu umelo vytvorených, pórovitých uhlíkov s hubovitou štruktúrou. Výživový doplnok sa odporúča pri zvýšenej tvorbe črevných plynov.

39,58 zł s DPH

  Odporúča sa:

  •  pri žalúdočných a črevných problémoch

Aktívne uhlie prispieva k zníženiu nadmernej plynatosti po jedle. 

Priaznivý účinok sa dosiahne pri 1 g , ktorý je potrebné užiť minimálne 30 minút pred jedlom alebo krátko po ňom (NARIADENIE KOMISIE (EÚ) č. 432/2012)

Aktívne uhlie
Výživový doplnok
Tablety
Obsah balenia: 200 tabliet

Aktívne uhlie alebo adsorpčné uhlie je spoločné meno pre skupinu umelo vytvorených, pórovitých uhlíkov s hubovitou štruktúrou. Vyznačujú sa veľkým aktívnym povrchom, s vysokou schopnosťou adsorbovať široké spektrum mikro- a makromolekulárnych látok. Možno ho použiť pri zvýšenej tvorbe črevných plynov. Vďaka svojej vlastnosti viazať toxíny, aktívne uhlie má široké využitie najmä v medicíne. 

 

Inulín - sladká chuť zdravia. Je to fruktózový polysacharid - rozpustná vláknina rastlinného pôvodu. Je to uhľohydrát, ktorý sa získava extrahovaním z koreňa čakanky (Cychorium intibus). Má sladkastú chuť, a tak môže byť použitý aj na prisladenie potravín.

Upozornenie:
Výživový doplnok nie je vhodný pre deti do 3 rokov. Nepoužívajte ako náhradu rozmanitej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Pri zdravotných problémoch sa pred užitím poraďte so svojim lekárom. Produkt nie je vhodný pre ľudí, ktorí sú alergickí na niektorú z látok uvedenú v zložení.

Skladovanie:
Skladovať v suchu, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od +5°C do +25°C. Chrániť pred priamym slnečným žiarením. Skladovať mimo dosahu detí.

Sprievodným a bežným znakom aktívneho uhlia je čierna stolica.