Aloe Vera tablety 200 ks

Obrázok Aloe Vera tablety 200 ks
1 tableta obsahuje: Aloe Vera extrakt z listov 200:1 20 mg (ekvivalent 4000 mg)

505,22 Kč s DPH
Výrobca: Natural Pharm

Aloe Vera tablety

Výživový doplnok
tabletyObsah balenia: 200 tablietAloe vera je pichľavá, nie príliš nápadná rastlina. Má nespočetné množstvo priaznivých účinkov pre náš organizmus. Inulín - sladká chuť zdravia. Je to fruktózový polysacharid - rozpustná vláknina rastlinného pôvodu, ktorá má prebiotické účinky. Je čisto prírodný uhľohydrát, ktorý sa získava extrahovaním z koreňa čakanky (Cychorium intibus).  Inulín je diétna vláknina, ktorá nedokáže byť strávená v zažívacom systéme človeka a teda neposkytne takmer žiadne kalórie. Má však sladkastú chuť, a tak môže byť použitá na prisladenie potravín.Upozornenie:
Výživový doplnok je nevhodný pre deti do 12 rokov, tehotné a dojčiace ženy! Nepoužívajte ako náhradu rozmanitej stravy! Neprekračujte odporúčanú dennú dávku! Produkt nie je vhodný pre ľudí, ktorí sú alergickí na niektorú z látok uvedenú v zložení. Pri zdravotných problémoch sa pred užitím poraďte so svojim lekárom.Skladovanie:
Skladujte v suchu pri teplote od +5°C do +25°C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením. Skladovať mimo dosahu detí!

Odporúčané dávkovanie: 1 až 2 tablety denne.

Zloženie: (1 tableta - 700 mg)

 Aktívne látky Obsah *RVH Schválené tvrdenia EU
 Aloe vera extrakt z listov 20 mg  - -
 Pomocné látky
 Inulín, protihrudkujúca látka: stearan horečnatý

*RVH - denná referenčná výživová hodnota