Aktívne uhlie tablety 100 ks

Obrázok Aktívne uhlie tablety 100 ks
Aktívne uhlie alebo adsorpčné uhlie je spoločné meno pre skupinu umelo vytvorených, pórovitých uhlíkov s hubovitou štruktúrou. Výživový doplnok sa odporúča pri zvýšenej tvorbe črevných plynov.

21,62 zł s DPH

    Odporúča sa:

  •  pri žalúdočných a črevných problémoch
  • -  pri nadmernej plynatosti
  • - prispieva k zníženiu nadmernej plynatosti po jedle

Aktívne uhlie
Výživový doplnok
Tablety
Obsah balenia: 100 tabliet

Aktívne uhlie alebo adsorpčné uhlie je spoločné meno pre skupinu umelo vytvorených, pórovitých uhlíkov s hubovitou štruktúrou. Vyznačujú sa veľkým aktívnym povrchom, s vysokou schopnosťou adsorbovať široké spektrum mikro- a makromolekulárnych látok. Možno ho použiť pri zvýšenej tvorbe črevných plynov.

Inulín - sladká chuť zdravia, je doplnok stravy pre podporu riadneho fungovania tráviaceho systému. Zlepšuje črevnú mikroflóru. Je to fruktózový polysacharid - rozpustná vláknina rastlinného pôvodu, ktorá má prebiotické účinky. Je čisto prírodný uhľohydrát, ktorý sa získava extrahovaním z koreňa čakanky (Cychorium intibus). Čakanka má prirodzene vysoký obsah inulínu v koreni. Inulín je diétna vláknina, ktorá nedokáže byť strávená v zažívacom systéme človeka a teda neposkytne takmer žiadne kalórie. Má však sladkastú chuť, a tak môže byť použitá na prisladenie potravín.

Upozornenie:
Výživový doplnok nie je vhodný pre deti do 3 rokov. Nepoužívajte ako náhradu rozmanitej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Pri zdravotných problémoch sa pred užitím poraďte so svojim lekárom. Produkt nie je vhodný pre ľudí, ktorí sú alergickí na niektorú z látok uvedenú v zložení.

Skladovanie:
Skladovať v suchu, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od +5°C do +25°C. Chrániť pred priamym slnečným žiarením. Skladovať mimo dosahu detí.

Dávkovanie: 5 tabliet 30 minút pred jedlom a 5 tabliet  krátko po jedle.

Zloženie: (1 tableta - 700 mg)

 Aktívne látky Obsah *RVH Schválené tvrdenia EU
 Aktívne uhlie (SILCARBON TH90 MED EXTRA)
175 mg   - Aktívne uhlie prispieva k zníženiu nadmernej plynatosti po jedle.
 Pomocné látky
 Inulín, protihrudkujúca látka: stearan horečnatý

*RVH - denná referenčná výživová hodnota